11 lat doświadczenia
gwarancją Państwa zadowolenia

Instalacje solidne
i bezpieczne

Instalatorstwo elektryczne Mariusz Zyzański

Nasza firma rozpoczęła własną działalność na rynku od roku 2006. Od początku istnienia świadczymy bardzo szeroką gamę usług i wciąż się rozwijamy. Stosowne wykształcenie oraz zdobyte wcześniej doświadczenie umożliwia nam zaoferowanie Państwu kompleksowych usług w zakresie instalacji elektrycznych oraz niskonapięciowych instalacji teletechnicznych.

Od 11 lat staramy się stale podnosić nasze kwalifikacje uczestnicząc w różnych seminariach i szkoleniach. Posiadamy uprawnienia w zakresie eksploatacji i dozoru instalacji elektrycznych oraz zaświadczenie Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji dotyczące kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego, umożliwiające projektowanie oraz wykonywanie elektronicznych systemów zabezpieczeń m.in. systemy alarmowe, systemy TV przemysłowej czy też kontroli dostępu.

Decydując się na naszą firmę otrzymują Państwo profesjonalnie wykonaną kompleksową instalację począwszy od uzgodnień, analizy dokumentacji projektowej po ułożenie instalacji, montaż osprzętu, wykonanie pomiarów elektrycznych oraz opracowanie protokołów. Posiadamy własne środki transportu, urządzenia do komunikacji, elektronarzędzia renomowanych firm, agregaty prądotwórcze oraz przyrządy do wykonywania pomiarów elektrycznych. Współpracujemy z wieloma producentami w branży elektrycznej jak i hurtowniami.

Powierzając nam wykonanie usługi otrzymacie Państwo fachowość i rzetelność oraz gwarancję należytego i terminowego wykonania prac, co potwierdzone jest wieloma referencjami wystawionymi przez naszych Zleceniodawców

Instalacje solidne i bezpieczne.

Zapraszam do kontaktu : 512 221 874